Prodaja Tegljač IVECO Stralis AS440S48T/P, 2016, 32500 EUR - Truck1 Srbija - ID: 5534616
Pronađi IVECO StralisIdi na oglase za IVECO Stralis
Arhivirani oglas

Ovaj oglas je uklonjen iz naše baze podataka. Međutim, možete da pošaljete "Traženo vozilo" iz: IVECO Stralis AS440S48T/P

Postavite oglas za potragu
Otvorite katalog
Oglas Tegljač IVECO Stralis AS440S48T/P više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (10)
Slične ponude:
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (24)

IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder

Tegljač
469818 km4x2Euro 6479 KSBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
Objavljeno: 1m Referentni broj HIGH5611

32 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 3 814 200 RSD
  • ≈ 37 115 USD
469818 km4x2Euro 6479 KSBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder

Tegljač
390167 km4x2Euro 6479 KSBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod

34 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 4 048 920 RSD
  • ≈ 39 399 USD
390167 km4x2Euro 6479 KSBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
Pitaj za sve dostupne fotografije

IVECO Stralis AS440S48T/P

Tegljač
2018476214 km4x2Euro 6479 KS
Bugarska, Sofia

36 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 4 224 960 RSD
  • ≈ 41 112 USD
2018476214 km4x2Euro 6479 KS
Bugarska, Sofia
Kontaktiraj prodavca
Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank - Tegljač: slika 1
Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank - Tegljač: slika 2
Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank - Tegljač: slika 3
Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank - Tegljač: slika 4
Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (15)

Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank

Tegljač
536125 km4x2479 KSNosivost: 11194 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, West
Objavljeno: 1m Referentni broj 177

32 850EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 3 855 276 RSD
  • ≈ 37 515 USD
536125 km4x2479 KSNosivost: 11194 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, West
Kontaktiraj prodavca
Iveco As440stp - Tegljač: slika 1
Iveco As440stp - Tegljač: slika 2
Iveco As440stp - Tegljač: slika 3
Iveco As440stp - Tegljač: slika 4
Iveco As440stp - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

Iveco As440stp

Tegljač
2020692779 km4x2Euro 6480 KSBruto težina: 19000 kg
Romanija, Dragomiresti-Deal

32 700EUR

  • ≈ 3 837 672 RSD
  • ≈ 37 343 USD
2020692779 km4x2Euro 6480 KSBruto težina: 19000 kg
Romanija, Dragomiresti-Deal
Kontaktiraj prodavca
Iveco As440stp - Tegljač: slika 1
Iveco As440stp - Tegljač: slika 2
Iveco As440stp - Tegljač: slika 3
Iveco As440stp - Tegljač: slika 4
Iveco As440stp - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

Iveco As440stp

Tegljač
2020755380 km4x2Euro 6480 KSBruto težina: 19000 kg
Romanija, Chiajna
Objavljeno: 4d

32 700EUR

  • ≈ 3 837 672 RSD
  • ≈ 37 343 USD
2020755380 km4x2Euro 6480 KSBruto težina: 19000 kg
Romanija, Chiajna
Kontaktiraj prodavca
IVECO Stralis AS440S48T/P - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S48T/P - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S48T/P - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S48T/P - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S48T/P - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (5)

IVECO Stralis AS440S48T/P

Tegljač
2018398706 km4x2Euro 6479 KSBruto težina: 18000 kg
Bugarska, Bozhurishte

38 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 4 459 680 RSD
  • ≈ 43 396 USD
2018398706 km4x2Euro 6479 KSBruto težina: 18000 kg
Bugarska, Bozhurishte
Kontaktiraj prodavca
Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank - Tegljač: slika 1
Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank - Tegljač: slika 2
Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank - Tegljač: slika 3
Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank - Tegljač: slika 4
Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (15)

Iveco S-WAY AS440S48 ACC Intarder Klima Aerokit 2xTank

Tegljač
511494 km4x2479 KSNosivost: 11194 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, West
Objavljeno: 1m Referentni broj 223

33 850EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 3 972 636 RSD
  • ≈ 38 657 USD
511494 km4x2479 KSNosivost: 11194 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, West
Kontaktiraj prodavca
IVECO STRALIS AS440S46/TP - Tegljač: slika 1
IVECO STRALIS AS440S46/TP - Tegljač: slika 2
IVECO STRALIS AS440S46/TP - Tegljač: slika 3
IVECO STRALIS AS440S46/TP - Tegljač: slika 4
IVECO STRALIS AS440S46/TP - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (28)

IVECO STRALIS AS440S46/TP

Tegljač
2018433107 kmEuro 6
Španija, Alcalá de Guadaíra

35 000EUR

  • ≈ 4 107 600 RSD
  • ≈ 39 970 USD
2018433107 kmEuro 6
Španija, Alcalá de Guadaíra
Kontaktiraj prodavca
Iveco S-WAY AS440S48 Intarder ACC ALCOA LED 2x Tank - Tegljač: slika 1
Iveco S-WAY AS440S48 Intarder ACC ALCOA LED 2x Tank - Tegljač: slika 2
Iveco S-WAY AS440S48 Intarder ACC ALCOA LED 2x Tank - Tegljač: slika 3
Iveco S-WAY AS440S48 Intarder ACC ALCOA LED 2x Tank - Tegljač: slika 4
Iveco S-WAY AS440S48 Intarder ACC ALCOA LED 2x Tank - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (14)

Iveco S-WAY AS440S48 Intarder ACC ALCOA LED 2x Tank

Tegljač
471527 km4x2479 KSNosivost: 11194 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, West
Objavljeno: 14dReferentni broj 195

30 850EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 3 620 556 RSD
  • ≈ 35 231 USD
471527 km4x2479 KSNosivost: 11194 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, West
Kontaktiraj prodavca

Tegljač IVECO Stralis AS440S48T/P

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da је stavka prodata
Tegljač IVECO Stralis AS440S48T/P: slika 1

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Tegljač IVECO Stralis AS440S48T/P: slika 1
See what's in stock now
Komercijalna vozila IVECO
4.4
Recenzije: 2
PRODATO

32 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 3 814 200 RSD
  • ≈ 37 115 USD

13 Avgust 2021

Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.

Brend

Model

Referentni broj

SN11038
Godina proizvodnje

Kilometraža

176242 km
VIN

WJMM1VUH60C347193
Datum prve registracije

01.07.2016
Neto težina

7500 kg
Bruto težina

19700 kg
Nosivost

12200 kg
Boja

narandžasta
Lokacija

Njemačka, Nicolaus-Otto-Straße 27, 89079 Ulm, Germany
Motor/pogon
klasa emisije

gorivo

dizel
izlazna snaga

479 KS
menjač

retarder/intarder

ASR - Sistem za kontrolu vuče

Šasija/suspenzija
suspenzija

vazduh
konfiguracija osovine

broj osovina

2-osovine
ABS - Kočioni sistem bez blokiranja

EBS - Elektronski kočioni sistem

ESP - elektronska kontrola stabilnosti

gume

Winter
rezervni točak

Kabina/unutrašnjost
kabina

vrsta kabine

kabina za spavanje
svetlo za maglu

električni prozori

električni retrovizori

centralna brava

parking grejač

tempomat

broj kreveta

1
grejanje sedišta

radio

CD

bluetooth

mikrofon

navigacioni sistem

putni računar

Dodatno
blokada

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Komercijalna vozila IVECO
4.4
Recenzije: 2
PRODATO

32 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 3 814 200 RSD
  • ≈ 37 115 USD

13 Avgust 2021

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Klikom na bilo koji link na ovom sajtu, potvrđujete svoj pristanak i dozvolu za obradu Vaših ličnih podataka, uključujući upotrebu kolačića i drugih tehnologija praćenja. Namera je da poboljšate i personalizujete Vaše iskustvo na ovom sajtu, našim drugim sajtovima i sajtovima oglašivača trećih strana koji rade sa nama. Naše partnerske kompanije takođe mogu da skladište kolačiće na Vašem uređaju ili da koriste slične tehnologije za prikupljanje i obradu ličnih podataka. Saznajte više o tome kako obrađujemo Vaše lične podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - IVECO CERTIFIED PRE-OWNED Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm