Prodaja Tegljač DAF XF 480, 2021, 77000 EUR - Truck1 Srbija - ID: 10541290
Pronađi DAF XF 480Idi na oglase za DAF XF 480
Arhivirani oglas

Ovaj oglas je uklonjen iz naše baze podataka. Međutim, možete da pošaljete "Traženo vozilo" iz: DAF XF 480

Postavite oglas za potragu
Otvorite katalog
Oglas Tegljač DAF XF 480 više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (20)
Slične ponude:
DAF XF 480 - Tegljač: slika 1
DAF XF 480 - Tegljač: slika 2
DAF XF 480 - Tegljač: slika 3
DAF XF 480 - Tegljač: slika 4
DAF XF 480 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (22)

DAF XF 480

Tegljač
2018682545 kmEuro 6480 KS
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 1m

79 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 9 373 628 RSD
  • ≈ 90 898 USD
2018682545 kmEuro 6480 KS
Poljska, Bodzentyn
Kontaktiraj prodavca
DAF XF 480 FT  - Tegljač: slika 1
DAF XF 480 FT  - Tegljač: slika 2
DAF XF 480 FT  - Tegljač: slika 3
DAF XF 480 FT  - Tegljač: slika 4
DAF XF 480 FT  - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

DAF XF 480 FT

Tegljač
202390000 km4x2Euro 6483 KS
Litvanija, Ramuciai
Objavljeno: 2m

80 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 9 444 018 RSD
  • ≈ 91 580 USD
202390000 km4x2Euro 6483 KS
Litvanija, Ramuciai
Kontaktiraj prodavca
DAF XG 480 / KAMERY / STANDARD - Tegljač: slika 1
DAF XG 480 / KAMERY / STANDARD - Tegljač: slika 2
DAF XG 480 / KAMERY / STANDARD - Tegljač: slika 3
DAF XG 480 / KAMERY / STANDARD - Tegljač: slika 4
DAF XG 480 / KAMERY / STANDARD - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (12)

DAF XG 480 / KAMERY / STANDARD

Tegljač
2024100000 km480 KS
Poljska, Głogoczów
Objavljeno: 27d

74 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 8 681 458 RSD
  • ≈ 84 186 USD
2024100000 km480 KS
Poljska, Głogoczów
DAF XG 480 FT 4x2, 2x Tanks - Tegljač: slika 1
DAF XG 480 FT 4x2, 2x Tanks - Tegljač: slika 2
DAF XG 480 FT 4x2, 2x Tanks - Tegljač: slika 3
DAF XG 480 FT 4x2, 2x Tanks - Tegljač: slika 4
DAF XG 480 FT 4x2, 2x Tanks - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

DAF XG 480 FT 4x2, 2x Tanks

Tegljač
2023166010 km4x2Euro 6480 KS
Holandija, Roosendaal
Objavljeno: 2m Referentni broj UA - 0G453318 -

77 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 9 092 067 RSD
  • ≈ 88 167 USD
2023166010 km4x2Euro 6480 KS
Holandija, Roosendaal
DAF XF FT, 480, Low Deck, First choice optional - Tegljač: slika 1
DAF XF FT, 480, Low Deck, First choice optional - Tegljač: slika 2
DAF XF FT, 480, Low Deck, First choice optional - Tegljač: slika 3
DAF XF FT, 480, Low Deck, First choice optional - Tegljač: slika 4
DAF XF FT, 480, Low Deck, First choice optional - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

DAF XF FT, 480, Low Deck, First choice optional

Tegljač
202377717 km4x2Euro 6480 KS
Holandija, Roosendaal
Objavljeno: 2m Referentni broj UA - 0G466062

69 950EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 8 206 324 RSD
  • ≈ 79 578 USD
202377717 km4x2Euro 6480 KS
Holandija, Roosendaal
DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik - Tegljač: slika 1
DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik - Tegljač: slika 2
DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik - Tegljač: slika 3
DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik - Tegljač: slika 4
DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (13)

DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik

Tegljač
2022180000 km4x2Euro 6483 KSNosivost: 11225 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Zimmern ob Rottweil
Objavljeno: 12dReferentni broj cc1_510132

73 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 8 669 726 RSD
  • ≈ 84 072 USD
2022180000 km4x2Euro 6483 KSNosivost: 11225 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Zimmern ob Rottweil
Kontaktiraj prodavca
DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik - Tegljač: slika 1
DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik - Tegljač: slika 2
DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik - Tegljač: slika 3
DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik - Tegljač: slika 4
DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (13)

DAF XG 480 FT LED Intarder Kamera Hydraulik

Tegljač
2022180000 km4x2Euro 6483 KSNosivost: 11225 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Zimmern ob Rottweil
Objavljeno: 1m Referentni broj 510132

73 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 8 669 726 RSD
  • ≈ 84 072 USD
2022180000 km4x2Euro 6483 KSNosivost: 11225 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Zimmern ob Rottweil
Kontaktiraj prodavca
DAF XG+ 480 FT Intarder Standklima 2xTank 1.185 L - Tegljač: slika 1
DAF XG+ 480 FT Intarder Standklima 2xTank 1.185 L - Tegljač: slika 2

DAF XG+ 480 FT Intarder Standklima 2xTank 1.185 L

Tegljač
2023189567 km4x2Euro 6482 KS
Njemačka, Kleinbeeren
Objavljeno: 6dReferentni broj C504

74 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 8 787 043 RSD
  • ≈ 85 209 USD
2023189567 km4x2Euro 6482 KS
Njemačka, Kleinbeeren
Kontaktiraj prodavca
DAF XF 480 FT + HYDRAULICS MET FABRIEKS GARANTIE - Tegljač: slika 1
DAF XF 480 FT + HYDRAULICS MET FABRIEKS GARANTIE - Tegljač: slika 2
DAF XF 480 FT + HYDRAULICS MET FABRIEKS GARANTIE - Tegljač: slika 3
DAF XF 480 FT + HYDRAULICS MET FABRIEKS GARANTIE - Tegljač: slika 4
DAF XF 480 FT + HYDRAULICS MET FABRIEKS GARANTIE - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

DAF XF 480 FT + HYDRAULICS MET FABRIEKS GARANTIE

Tegljač
Nov20251070 kmEuro 6483 KS
Nov
Belgija, Hoogstraten

89 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 10 499 871 RSD
  • ≈ 101 819 USD
Nov20251070 kmEuro 6483 KS
Nov
Belgija, Hoogstraten
Kontaktiraj prodavca
DAF XF 530 8X4 - 140 TON - INTARDER - 324343 KM - Tegljač: slika 1
DAF XF 530 8X4 - 140 TON - INTARDER - 324343 KM - Tegljač: slika 2
DAF XF 530 8X4 - 140 TON - INTARDER - 324343 KM - Tegljač: slika 3
DAF XF 530 8X4 - 140 TON - INTARDER - 324343 KM - Tegljač: slika 4
DAF XF 530 8X4 - 140 TON - INTARDER - 324343 KM - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

DAF XF 530 8X4 - 140 TON - INTARDER - 324343 KM

Tegljač
2019324343 km8x4Euro 6530 KSNosivost: 28825 kgBruto težina: 41000 kg
Holandija, Groot-Ammers
Objavljeno: 2m Referentni broj RHS / DA259715

78 950EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 9 262 177 RSD
  • ≈ 89 817 USD
2019324343 km8x4Euro 6530 KSNosivost: 28825 kgBruto težina: 41000 kg
Holandija, Groot-Ammers
Kontaktiraj prodavca
DAF XF106.480 SSC, LIMITED EDITION, STANDKLIMA, TOP! - Tegljač: slika 1
DAF XF106.480 SSC, LIMITED EDITION, STANDKLIMA, TOP! - Tegljač: slika 2
DAF XF106.480 SSC, LIMITED EDITION, STANDKLIMA, TOP! - Tegljač: slika 3
DAF XF106.480 SSC, LIMITED EDITION, STANDKLIMA, TOP! - Tegljač: slika 4
DAF XF106.480 SSC, LIMITED EDITION, STANDKLIMA, TOP! - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (23)

DAF XF106.480 SSC, LIMITED EDITION, STANDKLIMA, TOP!

Tegljač
2021316007 km4x2Euro 6483 KSBruto težina: 18000 kg
Češka, Velke Mezirici
Objavljeno: 2m

61 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 7 261 922 RSD
  • ≈ 70 420 USD
2021316007 km4x2Euro 6483 KSBruto težina: 18000 kg
Češka, Velke Mezirici
Kontaktiraj prodavca
DAF XG 480 4X2 Damaged! ACC - Tegljač: slika 1
DAF XG 480 4X2 Damaged! ACC - Tegljač: slika 2
DAF XG 480 4X2 Damaged! ACC - Tegljač: slika 3
DAF XG 480 4X2 Damaged! ACC - Tegljač: slika 4
DAF XG 480 4X2 Damaged! ACC - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

DAF XG 480 4X2 Damaged! ACC

Tegljač
202557120 km4x2Euro 6480 KSNosivost: 12664 kgBruto težina: 20500 kg
Holandija, Veghel

71 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 8 435 092 RSD
  • ≈ 81 797 USD
202557120 km4x2Euro 6480 KSNosivost: 12664 kgBruto težina: 20500 kg
Holandija, Veghel
Kontaktiraj prodavca
DAF XG+ 480 FT Intarder Standklima Alcoa 2xTank - Tegljač: slika 1
DAF XG+ 480 FT Intarder Standklima Alcoa 2xTank - Tegljač: slika 2

DAF XG+ 480 FT Intarder Standklima Alcoa 2xTank

Tegljač
2022318524 km4x2Euro 6482 KS
Njemačka, Kleinbeeren
Objavljeno: 6dReferentni broj C512

81 900EUR

Cena bez PDV-a

Iznajmljivanje
  • ≈ 9 608 262 RSD
  • ≈ 93 173 USD
2022318524 km4x2Euro 6482 KS
Njemačka, Kleinbeeren
Kontaktiraj prodavca
DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW - Tegljač: slika 1
DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW - Tegljač: slika 2
DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW - Tegljač: slika 3
DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW - Tegljač: slika 4
DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (11)

DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW

Tegljač
2022281662 km4x2653 KSNosivost: 31675 kgBruto težina: 40000 kg
Njemačka, Zimmern ob Rottweil
Objavljeno: 12dReferentni broj 253467

71 750EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 8 417 494 RSD
  • ≈ 81 626 USD
2022281662 km4x2653 KSNosivost: 31675 kgBruto težina: 40000 kg
Njemačka, Zimmern ob Rottweil
Kontaktiraj prodavca
DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW - Tegljač: slika 1
DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW - Tegljač: slika 2
DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW - Tegljač: slika 3
DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW - Tegljač: slika 4
DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

DAF XG 480 FT AUT LM SpurH SpurW

Tegljač
2022280000 km4x2480 KSNosivost: 31645 kgBruto težina: 40000 kg
Njemačka, Zimmern ob Rottweil
Objavljeno: 1m Referentni broj 253451

71 550EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 8 394 031 RSD
  • ≈ 81 398 USD
2022280000 km4x2480 KSNosivost: 31645 kgBruto težina: 40000 kg
Njemačka, Zimmern ob Rottweil
Kontaktiraj prodavca
DAF XG 480 ! Klimatyzacja postojwa!- NOWA GENERACJA SILNIKA ! - Tegljač: slika 1
DAF XG 480 ! Klimatyzacja postojwa!- NOWA GENERACJA SILNIKA ! - Tegljač: slika 2
DAF XG 480 ! Klimatyzacja postojwa!- NOWA GENERACJA SILNIKA ! - Tegljač: slika 3
DAF XG 480 ! Klimatyzacja postojwa!- NOWA GENERACJA SILNIKA ! - Tegljač: slika 4
DAF XG 480 ! Klimatyzacja postojwa!- NOWA GENERACJA SILNIKA ! - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (14)

DAF XG 480 ! Klimatyzacja postojwa!- NOWA GENERACJA SILNIKA !

Tegljač
202538000 km480 KS
Poljska, Głogoczów
Objavljeno: 9d

83 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 9 737 311 RSD
  • ≈ 94 424 USD
202538000 km480 KS
Poljska, Głogoczów
Spitzer DAF WELGRO blower + Spitzer SF2755/4P 4 chambers fodder, flour, - Tegljač, Silo cisterna: slika 1
Spitzer DAF WELGRO blower + Spitzer SF2755/4P 4 chambers fodder, flour, - Tegljač, Silo cisterna: slika 2
Spitzer DAF WELGRO blower + Spitzer SF2755/4P 4 chambers fodder, flour, - Tegljač, Silo cisterna: slika 3
Spitzer DAF WELGRO blower + Spitzer SF2755/4P 4 chambers fodder, flour, - Tegljač, Silo cisterna: slika 4
Spitzer DAF WELGRO blower + Spitzer SF2755/4P 4 chambers fodder, flour, - Tegljač, Silo cisterna: slika 5
Pogledajte sve fotografije (50)

Spitzer DAF WELGRO blower + Spitzer SF2755/4P 4 chambers fodder, flour,

Tegljač, Silo cisterna
2021521000 km
Poljska, Niwy
Objavljeno: 19d

75 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 8 857 433 RSD
  • ≈ 85 892 USD
2021521000 km
Poljska, Niwy
Kontaktiraj prodavca
DAF XF 480 FT - Tegljač: slika 1
DAF XF 480 FT - Tegljač: slika 2
DAF XF 480 FT - Tegljač: slika 3
DAF XF 480 FT - Tegljač: slika 4
DAF XF 480 FT - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

DAF XF 480 FT

Tegljač
2023140468 km4x2Euro 6483 KSNosivost: 11704 kgBruto težina: 19500 kg
Holandija, Meerkerk

57 950EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 6 798 520 RSD
  • ≈ 65 926 USD
2023140468 km4x2Euro 6483 KSNosivost: 11704 kgBruto težina: 19500 kg
Holandija, Meerkerk
Kontaktiraj prodavca
DAF XG 480, Standard, Full Spoiler, StandKlima, New - Tegljač: slika 1
DAF XG 480, Standard, Full Spoiler, StandKlima, New - Tegljač: slika 2
DAF XG 480, Standard, Full Spoiler, StandKlima, New - Tegljač: slika 3
DAF XG 480, Standard, Full Spoiler, StandKlima, New - Tegljač: slika 4
DAF XG 480, Standard, Full Spoiler, StandKlima, New - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (17)

DAF XG 480, Standard, Full Spoiler, StandKlima, New

Tegljač
202396933 km4x2Euro 6483 KSBruto težina: 35869 kg
Mađarska, Törökbálint
Objavljeno: 23d

68 950EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 8 089 007 RSD
  • ≈ 78 440 USD
202396933 km4x2Euro 6483 KSBruto težina: 35869 kg
Mađarska, Törökbálint
Kontaktiraj prodavca
DAF NGD XF 480 - Tegljač: slika 1
DAF NGD XF 480 - Tegljač: slika 2
DAF NGD XF 480 - Tegljač: slika 3
DAF NGD XF 480 - Tegljač: slika 4
DAF NGD XF 480 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (6)

DAF NGD XF 480

Tegljač
2022388700 km480 KS
Francuska, Poitiers
Objavljeno: 1m

55 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 6 452 435 RSD
  • ≈ 62 570 USD
2022388700 km480 KS
Francuska, Poitiers
Kontaktiraj prodavca

Tegljač DAF XF 480

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da је stavka prodata
Tegljač DAF XF 480: slika 1

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Tegljač DAF XF 480: slika 1
See what's in stock now
Komercijalna vozila DAF
4.65
Recenzije: 4
PRODATO

77 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 9 033 409 RSD
  • ≈ 87 599 USD

22 Januar 2025

Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.

Brend

Model

Referentni broj

LA2101
Godina proizvodnje

Kilometraža

439000 km
Datum prve registracije

01.01.2021
Neto težina

17360 kg
Bruto težina

43700 kg
Nosivost

26340 kg
Lokacija

Hrvatska, Budapest
Motor/pogon
klasa emisije

gorivo

dizel
premeštaj

12900 cc
izlazna snaga

485 KS
menjač

prenos

Automatikgetriebe
ASR - Sistem za kontrolu vuče

Šasija/suspenzija
suspenzija

vazduh
suspenzija prednje osovine

konfiguracija osovine

broj osovina

3-osovine
ABS - Kočioni sistem bez blokiranja

Kabina/unutrašnjost
vrsta kabine

kabina za spavanje
centralna brava

tempomat

broj kreveta

2
radio

putni računar

frižider

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Komercijalna vozila DAF
4.65
Recenzije: 4
PRODATO

77 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 9 033 409 RSD
  • ≈ 87 599 USD

22 Januar 2025

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Druge serije od Tegljači DAF

Klikom na bilo koji link na ovom sajtu, potvrđujete svoj pristanak i dozvolu za obradu Vaših ličnih podataka, uključujući upotrebu kolačića i drugih tehnologija praćenja. Namera je da poboljšate i personalizujete Vaše iskustvo na ovom sajtu, našim drugim sajtovima i sajtovima oglašivača trećih strana koji rade sa nama. Naše partnerske kompanije takođe mogu da skladište kolačiće na Vašem uređaju ili da koriste slične tehnologije za prikupljanje i obradu ličnih podataka. Saznajte više o tome kako obrađujemo Vaše lične podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Laslo Truck