




Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 2 288 910 RSD
- ≈ 21 864 USD





Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 280EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 267 626 RSD
- ≈ 2 556 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 228 891 RSD
- ≈ 2 186 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 938EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 227 482 RSD
- ≈ 2 173 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 287 581 RSD
- ≈ 2 747 USD
























Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 933 171 RSD
- ≈ 8 914 USD



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 509 898 RSD
- ≈ 4 870 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 509 898 RSD
- ≈ 4 870 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 293 450 RSD
- ≈ 2 803 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 737EUR
- ≈ 321 269 RSD
- ≈ 3 068 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 509 898 RSD
- ≈ 4 870 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 211 988 RSD
- ≈ 2 024 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 509 898 RSD
- ≈ 4 870 USD





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 235 581 RSD
- ≈ 2 250 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 196 259 RSD
- ≈ 1 874 USD





NEW HOLLAND KM 2.5 250
1 367,29EUR
- ≈ 160 458,46 RSD
- ≈ 1 532,76 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 254EUR
Cena sa PDV-om
- ≈ 147 194 RSD
- ≈ 1 406 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 117 380 RSD
- ≈ 1 121 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 111 511 RSD
- ≈ 1 065 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 111 511 RSD
- ≈ 1 065 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 97 777 RSD
- ≈ 934 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
411EUR
- ≈ 48 243 RSD
- ≈ 460 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 47 069 RSD
- ≈ 449 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 47 069 RSD
- ≈ 449 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 41 083 RSD
- ≈ 392 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
103EUR
- ≈ 12 090 RSD
- ≈ 115 USD



New Holland 2840587



New Holland 2840513




New Holland 2405858



New Holland 2813009


New Holland 9804054





New Holland 84136678





New Holland 86992686





New Holland Kobelco





New Holland 76093764


New Holland 2164503


New Holland


New Holland 87540358



New Holland 4552809




New Holland 84094055



New Holland 2840515



New Holland 4552560



New Holland 4552548



New Holland 2438601




New Holland 2405860




New Holland 72182689



New Holland 2438614



New Holland 2164498



New Holland 422551A1



New Holland 2813015



New Holland 2813013


New Holland 92252586


New Holland 87375219


Volvo L150 buckets new unused , made in Holland





Łyżka 2m3 Ładowarka Bobcat Kramer New holland Massey Ferguson





Łyżka 60cm koparko-ładowarka Komatsu New Holland Hitachi


New Holland 84195553



New Holland 4552547


New Holland 4526578



New Holland 2405855


New Holland 4574844


New Holland 4524684


New Holland RS-11.10-033



New Holland 4552744


New Holland 4524966



New Holland 4552746



New Holland 4574840


New Holland 4524681


New Holland RS-23.02-079



New Holland 2813009



New Holland RS-11.09-022



New Holland 4552559



New Holland 4552657
Dodatak za prevoz hrane New Holland 450BFIE
Pogledaj slične29 500EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 3 462 710 RSD
- ≈ 33 077 USD
19 Januar 2024
Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.
for sale 2013 New Holland 450BFI (Kemper 445) 6 row corn header to fit New Holland FR series forage harvesters, nice good working corn header which is been inspected and tested.
Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.
29 500EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 3 462 710 RSD
- ≈ 33 077 USD
19 Januar 2024
Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.











