




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 270EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 266 743 RSD
- ≈ 2 525 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 229 140 RSD
- ≈ 2 169 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 930EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 226 790 RSD
- ≈ 2 147 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 2 291 406 RSD
- ≈ 21 696 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 287 894 RSD
- ≈ 2 726 USD


New Holland



New Holland 2840515


New Holland 92252586



New Holland 2840587



New Holland 2840513


New Holland 87375219



New Holland 84092504



New Holland 73186417


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 2813013


New Holland 76054248





New Holland Kobelco





New Holland 76093764



New Holland 2813009


New Holland 4524680



New Holland 2405853


New Holland 4524683



New Holland 2910145


New Holland 87407129


New Holland 4574842



New Holland 4552656



New Holland 4574800



New Holland 2405902



New Holland 2164731



New Holland 2438601


New Holland 4524684


New Holland 4526579



New Holland 4552745



New Holland 4552744



New Holland 2813016


New Holland 4524966



New Holland 4552746




New Holland 2405860





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 934 188 RSD
- ≈ 8 845 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 212 219 RSD
- ≈ 2 009 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 293 770 RSD
- ≈ 2 781 USD





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 117 508 RSD
- ≈ 1 112 USD




New Holland 84094055



New Holland 2813009




New Holland 72182689



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552560



New Holland 4552548


New Holland 9804054


New Holland 87540358


New Holland 84195553



New Holland 4552547



New Holland 4552809




New Holland 2405858


New Holland 4524965



New Holland 2813008
Dodatak New Holland 273
Pogledaj sličneThe seller didn't indicate the price
Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.
For Sale, 2013, New Holland 273 grass pickup. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.
The seller didn't indicate the price
Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.











