

CASE 615MM
750EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 88 138 RSD
- ≈ 838 USD





CASE 600mm pour tractopelles
490EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 57 583 RSD
- ≈ 547 USD





CASE 300mm - a reparer
350EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 41 131 RSD
- ≈ 391 USD





MECALAC 580mm - sans Dents - MECALAC 8/10/11/12
880EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 103 415 RSD
- ≈ 984 USD





CASE 300mm à réparer
310EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 36 430 RSD
- ≈ 346 USD





CASE tractopelle - 600mm
350EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 41 131 RSD
- ≈ 391 USD





CASE 2300mm - Tractopelle
1 350EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 158 649 RSD
- ≈ 1 509 USD





VOLVO EC55 - 580mm
430EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 50 532 RSD
- ≈ 480 USD





Lyzki do ladowarki Jcb,case,cat, Manitou
1 083EUR
- ≈ 127 271 RSD
- ≈ 1 211 USD



HYUNDAI R55-7 - 580 MM
420EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 49 357 RSD
- ≈ 469 USD





CASE 2340mm - Type tractopelle
1 550EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 182 152 RSD
- ≈ 1 733 USD









LIEBHERR SW33 - 580mm
1 490EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 175 101 RSD
- ≈ 1 666 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 243EUR
- ≈ 146 074 RSD
- ≈ 1 389 USD





Case Tieflöffel 60 cm
1 500EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 176 277 RSD
- ≈ 1 677 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 345EUR
- ≈ 158 061 RSD
- ≈ 1 504 USD





Lyzki do ladowarki Claas Cat,case,scorpion,kramer
1 596EUR
- ≈ 187 558 RSD
- ≈ 1 784 USD





Tieflöffel, Zähne, 580mm
200EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 23 503 RSD
- ≈ 223 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 801EUR
- ≈ 211 649 RSD
- ≈ 2 013 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 801EUR
- ≈ 211 649 RSD
- ≈ 2 013 USD



Case 73318688



Case 73318765



Case 73318678




Case 84341293




Case 73318717




Case 84344175




Case 73318785




Case 73318883




Case 84341305




Case 47628009




Case ZK441916SUE




Case 472026051




Case 84294151



Case 47627468



Case 47627933



Case 47627466


Case 73318680



Case 84341331


Case 47627468



Case 73318813
Kašika CASE 980 / 300mm - CASE 580
Pogledaj slične696EUR
20% PDV
- ≈ 81 792 RSD
- ≈ 778 USD
5 Februar 2015
Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.
Godet trapeze pour tractopelle CASE 580
Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.
696EUR
20% PDV
- ≈ 81 792 RSD
- ≈ 778 USD
5 Februar 2015
Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.








