Prodaja novu Dodatak Cat 130G iz Holandija - Truck1 Srbija, ID: 10911394
Pronađi CATERPILLARIdi na oglase za CATERPILLAR
Arhivirani oglas

Ovaj oglas je uklonjen iz naše baze podataka. Međutim, možete da pošaljete "Traženo vozilo" iz: Cat 130G

Postavite oglas za potragu
Otvorite katalog
Oglas Dodatak Cat 130G više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (10)
Slične ponude:
Cat 130G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 1
Cat 130G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 2
Cat 130G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 3
Cat 130G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 4
Cat 130G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Cat 130G

Dodatak za Građevinska mašina
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Objavljeno: 5dReferentni broj 903473

6 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 762 950 RSD
  • ≈ 7 426 USD
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Kontaktiraj prodavca
Cat 120G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 1
Cat 120G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 2
Cat 120G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 3
Cat 120G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 4
Cat 120G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Cat 120G

Dodatak za Građevinska mašina
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Objavljeno: 5dReferentni broj 903715

6 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 762 950 RSD
  • ≈ 7 426 USD
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Kontaktiraj prodavca
Cat 12G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 1
Cat 12G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 2
Cat 12G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 3
Cat 12G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 4
Cat 12G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Cat 12G

Dodatak za Građevinska mašina
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Objavljeno: 5dReferentni broj 903474

6 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 762 950 RSD
  • ≈ 7 426 USD
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Kontaktiraj prodavca
Cat 140G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 1
Cat 140G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 2
Cat 140G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 3
Cat 140G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 4
Cat 140G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Cat 140G

Dodatak za Građevinska mašina
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Objavljeno: 5dReferentni broj 903475

6 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 762 950 RSD
  • ≈ 7 426 USD
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Kontaktiraj prodavca
Cat 14G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 1
Cat 14G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 2
Cat 14G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 3
Cat 14G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 4
Cat 14G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

Cat 14G

Dodatak za Građevinska mašina
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Objavljeno: 5dReferentni broj 903470

7 750EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 909 671 RSD
  • ≈ 8 854 USD
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Kontaktiraj prodavca
Caterpillar BENNE CAT 775G - Dodatak: slika 1
Caterpillar BENNE CAT 775G - Dodatak: slika 2
Caterpillar BENNE CAT 775G - Dodatak: slika 3
Caterpillar BENNE CAT 775G - Dodatak: slika 4
Caterpillar BENNE CAT 775G - Dodatak: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Caterpillar BENNE CAT 775G

Dodatak
Luksemburg, Rumelange

9 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 1 056 393 RSD
  • ≈ 10 282 USD
Luksemburg, Rumelange
Kontaktiraj prodavca
Cat 14G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 1
Cat 14G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 2
Cat 14G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 3
Cat 14G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 4
Cat 14G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 5
Pogledajte sve fotografije (6)

Cat 14G

Dodatak za Građevinska mašina
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Objavljeno: 13dReferentni broj 903595

2 150EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 252 360 RSD
  • ≈ 2 456 USD
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Kontaktiraj prodavca
Cat 140G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 1
Cat 140G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 2
Cat 140G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 3
Cat 140G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 4
Cat 140G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Cat 140G

Dodatak za Građevinska mašina
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Objavljeno: 13dReferentni broj 903525

1 800EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 211 278 RSD
  • ≈ 2 056 USD
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Kontaktiraj prodavca
Cat 12G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 1
Cat 12G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 2
Cat 12G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 3
Cat 12G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 4
Cat 12G - Dodatak za Građevinska mašina: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Cat 12G

Dodatak za Građevinska mašina
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Objavljeno: 13dReferentni broj 903524

1 800EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 211 278 RSD
  • ≈ 2 056 USD
Nov2026
Nov
Holandija, Venlo
Kontaktiraj prodavca
Cat 966G / 966H Fender - Dodatak za Građevinska mašina: slika 1
Cat 966G / 966H Fender - Dodatak za Građevinska mašina: slika 2
Cat 966G / 966H Fender - Dodatak za Građevinska mašina: slika 3
Cat 966G / 966H Fender - Dodatak za Građevinska mašina: slika 4

Cat 966G / 966H Fender

Dodatak za Građevinska mašina
Holandija, Venlo
Objavljeno: 10dReferentni broj 906663

950EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 111 508 RSD
  • ≈ 1 085 USD
Holandija, Venlo
Kontaktiraj prodavca

Novu Dodatak za Građevinske mašine Cat 130G

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da је stavka prodata
Novu Dodatak za Građevinska mašina Cat 130G: slika 1

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Novu Dodatak za Građevinska mašina Cat 130G: slika 1
See what's in stock now
PRODATO

6 750EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 792 294 RSD
  • ≈ 7 711 USD

13 Februar 2026

Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.

Referentni broj

903473
Godina proizvodnje

Nov

Stanje

novo
Neto težina

1048 kg
Lokacija

Holandija, Venlo

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

PRODATO

6 750EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 792 294 RSD
  • ≈ 7 711 USD

13 Februar 2026

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Klikom na bilo koji link na ovom sajtu, potvrđujete svoj pristanak i dozvolu za obradu Vaših ličnih podataka, uključujući upotrebu kolačića i drugih tehnologija praćenja. Namera je da poboljšate i personalizujete Vaše iskustvo na ovom sajtu, našim drugim sajtovima i sajtovima oglašivača trećih strana koji rade sa nama. Naše partnerske kompanije takođe mogu da skladište kolačiće na Vašem uređaju ili da koriste slične tehnologije za prikupljanje i obradu ličnih podataka. Saznajte više o tome kako obrađujemo Vaše lične podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - Smitma B.V.