Komercijalna vozila RENAULT
4.0
Recenzije: 1
Dodajte recenziju
Performanse
4.0
Pouzdanost
4.0
Cena
3.0
Bezbednost
5.0
Praktičnost
4.0
Filter

Recenzije za RENAULT

Komercijalna vozila RENAULT
4.0
Recenzije: 1
Performanse
4.0
Pouzdanost
4.0
Cena
3.0
Bezbednost
5.0
Praktičnost
4.0

Love It, But it’s thirsty

Komercijalna vozila RENAULT D-Wide - 2021

4.0
4.0Performanse
4.0Pouzdanost
3.0Cena
5.0Bezbednost
4.0Praktičnost
Two winters hauling scrap metal with this French lady:starts first try at -20C, which is more than I can say for my ex! The DT11 gearbox is smoother than my grandpa’s moonshine, but diesel is fine. Cab? Basic but warm – miss cupholders though. Hydraulics slower when cold. Small tip: grease the PTO weekly or she’ll scream like a banshee.
Claude PrudommeJul 2025
🍪 Kolačići

Koristimo kolačiće i druge tehnologije da bismo obezbedili funkcionalnost naše veb stranice, integrisali društvene medije, personalizovali sadržaj i oglase i analizirali saobraćaj na našim veb lokacijama. Politika privatnosti

Klikom na „Prihvati sve“, slažete se sa upotrebom kolačića za sve gore navedene svrhe. Takođe možete da konfigurišete svoje izbore klikom na „Prilagodi“.

Takođe možete da se predomislite ili uložite prigovor na korišćenje kolačića u bilo kom trenutku tako što ćete kliknuti na „Podešavanja kolačića“ na dnu svake stranice.

Uz vašu dozvolu, naši oglašivački partneri koriste kolačiće i identifikatore za obradu podataka o pregledanju i interakciji radi personalizovanog oglašavanja. Možete u bilo kom trenutku da promenite ili povučete svoju saglasnost u podešavanjima za kolačiće.